Nuotakos prabilo apie didžiausias vestuvių katastrofas: to nelinkėtų niekam

Dažnai yra sakoma, kad vestuvės – gražiausia diena gyvenime. Vis dėlto ne paslaptis, kad pasiruošimas šiai šventei kainuoja begales nervų, o dažnai, kaip tyčia, paskutinę akimirką viskas ima griūti.

Nelaiminga nuotaka (nuotr. 123rf.com)
3

Socialinio tinklo „Reddit“ vartotojos nusprendė atskleisti savo didžiausius vestuvių košmarus, kurių nelinkėtų net ir didžiausiams savo priešams.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuotakos prabilo apie didžiausias vestuvių katastrofas: to nelinkėtų niekam

Viena nuotaka papasakojo, kad jos vestuvės vos nežlugo dėl jaunikio motinos. „Dabar nesuteikčiau jokio sprendimo žodžio anytai – maistas vestuvėse buvo tragiškas“, – rašė ji.

Kita nuotaka gailėjosi, kad link altoriaus nėjo lėčiau. „Aš ir mano tėtis natūraliai einame greitai, todėl kelias, kurį galėjau nueiti per 1-2 minutes, tetruko 20-30 sekundžių“, – pasakojo mergina.

Dar kita socialinio tinklo vartotoja pripažino, kad didžiausia jos klaida – leisti vestuves įamžinti ne profesionaliam fotografui, o savo tetai. Pasirodo, kad ši pametė fotoaparato atminties kortelę, prarado visas nuotraukas ir netgi metus nedrįso to pripažinti.

Dar kita mergina pripažino, kad didžiausia jos klaida – nevalgyti pusryčių prieš šventę. „Viskas, apie ką galėjau galvoti, buvo sumuštiniai su kiaušiniu, sūriu ir kumpiu bei šlakeliu aštraus padažo“, – linksmą istoriją papasakoji ji.

Kita mergina atskleidė, jog pasigailėjo, kad abu su jaunikiu neleido savo močiutėms tapti gėlių mergaitėmis. „Tik po vestuvių supratau, kad  gėlių mergaičių neturėjome išvis, galėjau paprašyti mūsų močiučių jomis tapti“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų