Italės stebina aplinkinius: ne kiekviena motina ir dukra drįstų apie tai kalbėtis

Vienos mergaitės tampa geriausiomis draugėmis su savo mamomis jau nuo pirmųjų dienų, kitos pasijunta artimesnėmis tik kiek paaugusios, o štai dar kitos yra tiesiog neišskiriamos.

Kathy Crispino ir Cristina Bertolli (nuotr. Instagram)
6

Būtent taip save pavadintų realybės šou žvaigždės, 60-metė Kathy Crispino ir 34 metų jos dukra Cristina Bertolli.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Italės stebina aplinkinius: ne kiekviena motina ir dukra drįstų apie tai kalbėtis

Moterys su viena kita itin atviros, o motina netgi nė kiek nesidrovėdama dalija patarimus dukrai, kaip tinkamai su vyru elgtis miegamajame.

„Mano mama nuolat pataria, ką daryti, kad mano vyras būtų laimingas. Ji sako, kad vyrai yra tarsi grindys – jei pakloji jas gerai pirmąkart, visą likusį gyvenimą gali per jas vaikščioti“, – besijuokdama sako dukra.

Abi moterys vadina save „niekam tikusiomis italėmis“ ir beveik visą laiką praleidžia kartu. „Cristina gyvena per 5 namus nuo manęs. Mes susitinkame per pusryčius, pietus, vakarienę ir aš nė nenorėčiau, kad kada nors būtų kitaip“, – neslepia motina.

O Cristina netgi prideda, kad su savo motina, tikėtina, praleidžia daugiau laiko, nei su savo vyru. Vis dėlto motina itin stengiasi, kad dukros vyras būtų patenkintas – sunku patikėti, tačiau ji Cristinai netgi perka seksualius apatinius, kurie sužavėtų jos antrąją pusę!

Ir nors daugeliui tai galėtų pasirodyti keista, Kathy nesunkiai paaiškina savo ir dukros bendravimą kitiems.

„Mes kalbame apie seksą – nežinau, ar visos dukros ir mamos apie tai kalba, o labai tikėtina, kad jos to nedaro. Tačiau ji – lyg mano geriausia draugė, o ne dukra“, – neslepia 60-metė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų