23 kilogramų atsikračiusi „X faktoriaus“ dalyvė: „Man būdavo kalama į galvą, kad esu bjauri“

Sekmadienį – ilgai laukta naujojo „X faktoriaus“ sezono premjera. TV3 muzikinis šou padovanoja Lietuvos muzikos padangei naujų žvaigždžių. Kas šį kartą sužavės teisėjus ir TV žiūrovus?

Gerda Zaptoriūtė (tv3.lt fotomontažas)
10

Dalyvių pasirodymus vertina Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Teisėjai sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau – į kitą projekto etapą.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 23 kilogramų atsikračiusi „X faktoriaus“ dalyvė: „Man būdavo kalama į galvą, kad esu bjauri“

Viena ryškiausių pirmosios laidos dalyvių Gerda Zaptoriūtė, kuri į projektą atvyko iš Utenos. Gerdai 21 metai ir ji drąsiai teigia, kad atėjo čia tam, kad laimėtų. Kad ir kaip drąsiai skambėtų šie žodžiai, tai ne pirmasis Gerdos pasiektas tikslas –ji metė iššūkį nuo vaikystės ją kankinusioms ligoms ir visos negandos pasitraukė.

„Nuo mažumės turėjau bronchinę astmą, daugybę visokių alergijų. Visą vaikystę prasirgau, visos vasaros, mokslo metai būdavo namie. Turėjau mokymą namuose. Graudžiomis akimis žiūrėdavau, kaip vaikai vasarą žaidžia. Aš negalėdavau žaisti, nes sirgdavau visą laiką“, – pasakodama apie save kalba „X faktoriaus“ dalyvė.

Ne tik ligos, bet ir drastiškai augantys kilogramai varė merginai neviltį. Gerda neslepia – dėl savo svorio ji kentė patyčias, jautėsi negraži. „Man visą laiką būdavo kalama į galvą, kad esu stora, negraži, bjauri ir panašiai“, – atvirai apie savo išgyvenimus kalba uteniškė.

Viskas pasikeitė, kai Gerdos gyvenime atsirado sportas. Mergina nusprendė, kad užteks gailėtis savęs, pats metas įveikti visas bėdas.

REKLAMA

„Sunkiausia buvo pradėti bėgioti. Nenubėgdavau daugiau nei puse kilometro, pradėdavau dusti, prasidėdavo astmos priepuolis. Po truputį, po truputį, kad ir dusdama, vis tiek verčiau save bėgti. Sakiau sau, kad aš galiu, galiu tai išgyventi, pasveikti. Ir aš pasveikau, nebeturiu astmos“, – džiaugiasi Gerda.


Rašyti komentarą...
i
irena
2019-09-14 12:21:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reta tokiu graziu ir balsingu merginu. Mano akimis, ji galimai jau nugaletoja. :) Niekaip negaliu suprasti, kam ji galejo atrodyti bjauri, nebent pavydzioms ar durnoms akims.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų