„Saulėlydžio“ žvaigždė supyko: jai liepta slėpti savo santykius

Pasirodžiusi kultiniu tapusiame filme „Saulėlydis“ Kristen Stewart sužavėjo milijonus. Ji tapo itin geidžiama aktore, ji sulaukė daugybės režisierių pasiūlymų filmuotis filmuose. Tačiau jos lytinė orientacija nežavi visų kino kūrėjų. 

Kristen Stewart (nuotr. SCANPIX)
5

Aktorė neslepia, kad jai patinka tiek vaikinai, tiek merginos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristen Stewart

Moteris atskleidė, jog „Marvel“ kino juostos kūrėjai liepė slėpti apie jos seksualinį gyvenimą. Aktorė pasakoja, jog niekada gyvenime nesigėdijo dėl savo lytinės orientacijos, tačiau „Marvel“ liepė jai neviešinti jokių faktų apie savo asmeninį gyvenimą. 

Artėjant naujai „Čarlio angelai“ įsikūnijimui, žvaigždė pripažino, kad jos seksualumas turėjo neigiamos įtakos jos karjerai, tačiau jai tai nerūpi. Jai liepė viešumoje nesilaikyti susikabinus rankomis su savo antrąja puse, nesibučiuoti. Jeigu ji paklus šiems reikalavimais, ji gaus vaidmenį.  Kristen nusprendė netylėti ir atvirai kalbėti apie savo santykius. Ji sako, kad nori mėgautis gyvenimu. 

Primename, pirmoji jos meilė buvo „Saulėlydžio“ aktorius Robertas Pattinsonas, jie viešai stengėsi nedemonstruoti savo meilės. „Pasaulyje yra žmonių, kurie nemėgsta tavęs, ir jiems nepatinka, kad tu pasimatai su merginomis, ir jiems nepatinka, kad tu esi lesbietė. Aš tiesiog manau, kad mes visi linkę patekti į vietą, kur - nežinau, evoliucija yra keistas dalykas - mes visi tampame nepaprastai dviprasmiški, ir tai yra tikrai nuostabus dalykas “, – sako ji.

Toks iškeltas reikalavimas itin supykdė aktorę, ji nesiruošia tylėti ir slėpti savo santykių. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų