Paauglės žinutė mamai privertė rausti iš gėdos: viena detalė išdavė paslaptį

Internetas labai palengvino mūsų kasdienybę, tačiau taip pat ir padidino riziką netekti asmeninių duomenų ir prarasti privatumą. Visai neseniai socialiniame tinkle „Twitter“ išplito vienos merginos žinutė, kuri atkreipė tūkstančių dėmesį.

Ella Martine (tv3.lt fotomontažas)
7

Paauglė Ella Matine visai neseniai raudo iš gėdos supratusi, kokią nuotrauką ji nusiuntė savo tėvams.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginos nuotrauka tėvams sukėlė įtarimą

Pasirodo, kad mergina savo mamai siuntė miegamojo nuotrauką, tačiau net neatkreipė dėmesio, kad viena detalė pasakys tėvams kiek daugiau apie jų nepilnametę dukterį.

Naujai kambarį susitvarkiusi mergina norėjo pasidžiaugti gautu rezultatu, tačiau net nepagalvojo, kad nuotraukoje matysis ant lovos rėmo prikabinti antrankiai.

Vos tik ji nusiuntė nuotrauką mamai, iškart sulaukė jos žinučių: „Gražu, išskyrus antrankius... Kam jie skirti?“, – klausė mama.

Mergina susirašinėjimu su mama pasidalijo savo „Twitter“ paskyroje, kurioje kaipmat sulaukė gausybės komentarų bei „patinka“ paspaudimų.

111 tūkst. „patinka“ paspaudimų bei 23 tūkst. komentarų – sudominti internautai nekantravo sužinoti, kuo pasibaigė ši istorija.

„Mano kambariokė vasarą čia filmavo, todėl jų jai reikėjo“, – sakė mergina.

Ir nors Ella tikisi, kad jai pavyko išsisukti, daugelis internautų tvirtino, kad mergina įkliuvo ir tėvai suprato visą tiesą.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų