Tarsi du vandens lašai: žymios moterys – tikros mamų kopijos

Kartais tėvų ir vaikų panašumas tiesiog stebina, visuomet įdomu stebėti, kaip laikui bėgant keičiasi žinomi žmonės ir jų vaikai.

I.Stasiulytė, V.Jakutienė, M.Falcon, O.Pikul (tv3.lt fotomontažas)
33

Panašu, kad šių žinomų moterų mamos ne ką prasčiau atrodo už pačias dukras, o jų panašumai išties stebina. 

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tarsi du vandens lašai: žymios moterys – tikros mamų kopijos

Artimas ryšys

Oksana Pikul-Jasaitienė ne kartą interviu yra minėjusi apie itin artimą jos ir mamos Laimos ryšį. Moterys kartu pasirodo renginiuose, dalyvauja fotosesijose.

Nepaisant to, kad dabar Oksana ir jos mama atrodo it geriausios draugės, dainininkė neslepia, jog anksčiau savo mamai buvo sukėlusi ir nemažai sunkumų.

„Manau, kad mano paauglystės metu, mamai su manimi tikrai buvo nelengva. Aš buvau pakankamai sunkaus, aikštingo ir valdingo charakterio mergina – manau, kad mamai dėl mano priimamų sprendimų skaudėjo galvą“, – pasakojo ji.

Atlikėja pasakojo, kad visuomet buvo ganėtinai griežta bei turinti savo nuomonę: „Tarkime, toks vaiko sprendimas mesti universitetą ir nuspręsti, kad jam jis šiaip nepatinka, tai nuo to kiekvienam tėvui tikriausiai būtų sudėtinga. Šokas, kai tu vaikui linki tik geriausio, o jis tiesiog paima ir nusprendžia, kad „ne, nenoriu, nes tai – ne man“. Manau, kad tikrai mamai sukėliau ir sunkesnių, ir griežtesnių emocijų – ji mane ir pabardavo, ir pamokydavo.“

Vis dėlto Oksana teigia, jog nesutarimus paauglystėje su tėvais tikriausiai yra išgyvenusi didžioji dalis vaikų. „Bet manau, kad tai yra normalu – dauguma perėjo per tą paauglystės laikotarpį, ir teko pabarti tą savo vaiką. Lygiai tas pats laukia ir manęs. Tiesą pasakius, atsimenant save, tai labai bijau“, – juokėsi moteris.

REKLAMA

Dabar O. Pikul-Jasaitienė taip pat neslepia pastebinti ir daugybę bruožų, kuriuos pati perėmė iš mamos. „Dauguma žmogaus elgesio subtilybių persiduoda per šeimos vertybes, auklėjimą. Aišku, visko būna. Bet iš esmės, tai žinoma, kad panašiai auklėjam – ganėtinai griežtai. Čia galbūt netgi močiutė ir bando tą griežtumą palaikyti, o mama dažnai paatlaidžiauja“, – juokėsi atlikėja.

Įkvepia gyvenimui

Viena garsiausių Lietuvos aktorių – Ineta Stasiulytė vis dažniau su gerbėjais dalijasi gyvenimo akimirkomis. Per mamos gimtadienį moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje ji kartu su mama pozuoja drauge.

Talentinga aktorė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo sveikinimu, kuris skirtas jos motinai.

Tada Ineta rašė: „Myliu savo Mamą. Su gimtadieniu Mamyte.“

Nuotraukoje moterys atrodo identiškai. Jos apsivilkusios tos pačios spalvos palaidinėmis, šviesiais plaukais bei žalsvomis akimis. Sunku net atpažinti, kuri yra kuri.

Netrukus suskubo savo pastebėjimais dalytis ir jos sekėjai, kurie rašė: „Grynai sesutės“, „Kaip du vandens lašai“, „O kokios panašios“.

Aktorė ne kartą yra sakiusi, kad jos tėvai moteriai yra didelis įkvėpimas.

„Mano tėtė ir mama. Keliauninkai. Sėda į automobilį ir jau lauk linkėjimų iš kitos šalies. Jie įkvepia, kaip reikia džiaugtis gyvenimu, kaip mylėti vienas kitą“, – anksčiau po pasidalyta nuotrauka yra rašiusi Ineta.

Kaip du vandens lašai

Garsios atlikėjos Giulijos dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon jau užaugo. Ilgi, tamsūs plaukai ir ryškūs veido bruožai, tokią mažąją atlikėją šiandieną prisimena ne vienas.

REKLAMA

Šiuo metu operos solistės karjeros laiptais lipanti mergina vis dažniau socialinėje erdvėje pasidalija savo gyvenimo akimirkomis. Tiesa, didžioji dalis jų – su mama.

Įspūdingo panašumo moterys – tarsi seserys. Daugybės internautų liaupsių ir komentarų sulaukiančios atlikėjos nuotraukos stebina ne vieną.

Moterys nepraleidžia progos kartais apsirengti vienodai: „Turime keletą vienodų daiktų. Dabar dukra kaip tik grįžo iš Amerikos nusipirkusi du tokius pačius rankinukus. Sako – „Sau pirkau, tai ir mamai paėmiau“. Lygiai taip pat ir aš pirkdama sau, tarkim, striukę – nuperku ir dukrai.

Batai – išvis problema. Dabar jau stengiamės identiškų nepirkti, – atskleisdama, kad jos ir dukters batų dydžiai vienodi, šypteli Giulija, – Gal dėl to, kad panašios. Viskas prasidėjo dar nuo Monikos vaikystės. Juk abi rinkdavomės drabužius scenai. Ir dar... gal dėl to, kad visiems labai smalsu. Vis vadina panašiomis.“

„Mūsų skoniai nėra visiškai identiški, tačiau mes puikiai žinome viena kitos silpnybes. Viena kitai mes galime viską nupirkti idealiai. Bet tai nereiškia, kad mums viskas vienodai patinka“, – aiškino Monika.

Nors turi begalę vienodų ar panašių drabužių, mama ir dukra net dovanoms viena kitai pakuoja apdarus. „Mes gi tikros moterys. Viskas mums patinka: ir drabužiai, ir kvepalai, ir papuošalai, ir kosmetika“, – tvirtino Monika.

„Dar būna ir telepatijos atvejų. Ji iš JAV man siunčia nuotrauką, kad nusipirko geltoną suknelę, o aš jai lygiai tuo pačiu metu demonstruoju tokios pačios spalvos sijoną“, – prisiminė Giulija.

REKLAMA

Lepina mamą

Buvusi „pupytė“, o dabar itin populiaraus drabužių butiko „Dolce Vitta Boutique“ savininkė Vita Pliadytė-Jakutienė – itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja.


Rašyti komentarą...
A
2019-09-09 16:02:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ai,ja jai, kokios mes ziūzės !!!
Atsakyti
0

Žopa
2019-09-11 00:06:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ką dabar daryti, gal Pikul vaikas atrodis geriau negu ji
Atsakyti
0

S
Silikonas
2019-09-11 00:09:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tie silikonu maišai kam tos žertvos įdomios, išskyrus stasiulytes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų