Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Dangė: esu išskirtinė

Pirmajame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Danguolė Šamonskienė-Dangė po projekto tarsi dingo iš viešumos. Tačiau dabar žinoma atlikėja ir vėl džiugina savo klausytojus naujomis dainomis bei pasirodymais.

Danguolė Šamonskienė-Dangė (nuotr. facebook.com)
14

Dangė pasakoja, kad visus tuos metus dirbo ir vis dar dirba sveikatos srityje, o muzikai jaučia didelę aistrą ir meilę. Tai – jos pašaukimas, tačiau vien iš muzikos Lietuvoje nepragyvensi.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusi Dangė: esu išskirtinė

Anot moters, Lietuvoje yra vienetai atlikėjų, kurie galėtų pragyventi iš atlikėjo gaunamų pajamų. „Man muzika nėra tas įrankis, už kurį aš ruoščiausi save pramaitinti, nusipirkti duonos. Visi žino, kad gyventi iš atlikėjo gaunamų pinigų yra sudėtinga. Kiek žinau, dauguma atlikėjų turi papildomus darbus. Vien pragyventi iš muzikos yra sudėtinga“, – pasakoja atlikėja.

Išskirtinė atlikėja ir koncertai

Dangė teigia, kad šiuo metu visą savo veiklą bando suderinti. Moteris ne tik dirba sveikatos srityje, augina vaikus, kuria muziką, bet ir koncertuoja. Nors dar solinio koncerto nesurengė, tačiau džiaugiasi, kad gali klausytojus palepinti jungtiniais atlikėjų pasirodymais.

„Kuomet koncertuoju ir su kitais atlikėjais, tuomet auditorija nėra tik mano. Bet visur, kur tenka sudalyvauti, gauname palaikymo. Susirenka tiek jauni, tiek vyresni žmonės.“

Ji taip pat sako, kad Lietuvoje yra išskirtinė atlikėja. „Aš juokauju, kad Dangė iš kitų atlikėjų Lietuvoje skiriasi tuo, kad nedainuoja perdainuotų dainų. Aš visada sakau, kad aš mėgstu savo kūrybą ir jos turiu tikrai daug. Visa muzika, žodžiai, dainos – mano.“

REKLAMA

Įkvėpimas ir tolimesni planai

Atlikėja pasakoja, jog kurdama dainas bei muziką įkvėpimo semiasi iš gyvenimo. „Visi dalykai, kurie vyksta aplink mane, geri ir blogi – suteikia įkvėpimo. Man viskas išeina natūraliai, tikrai neatsisėdu prie stalo ir nesuku galvos. Viskas vyksta natūraliai“ , – sako Dangė.

Nors atlikėja šiuo metu koncertuoja jungtiniuose koncertuose, tačiau ji teigia, kad ateityje savo gerbėjus suburs į vieną vietą ir surengs jiems koncertą. „Rudens pradžioje ruošiu staigmena savo gerbėjams. Rudeniop išleisiu rimtesnį darbą.“

Sugrįžimas į viešumą ir realybės šou

Nors po realybės šou jos populiarumas buvo išaugęs, tačiau ji tarsi dingo iš viešumos. Po 11 metų pertraukos Dangė grįžo į pramogų pasaulį ir išleido dainą „Leisk nepaleist“ bei pristatė klipą.


Rašyti komentarą...
A
Arunas
2019-08-20 09:20:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teko bendrauti, kiaura kaip reta...
Atsakyti
-2

M
Margarita
2019-08-20 21:17:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamenu kaip Šedžiui siūlėsi į poras.Tuo viskas ir pasakyta...
Atsakyti
-1

A
Airida
2019-08-24 22:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai ne blogiausias variantas,viskas gerai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų