Karklės festivalyje padidintos policijos pajėgos: jaunuolių „linksmybės“ apkarto

Dalyviai susirinkę „Karklė 2019“ festivalyje gali džiaugtis saulėtu oru, kokybiška muzika ir Baltijos pajūriu.

Festivalis „Karklė 2019“ (nuotr. Fotodiena/Matas Baranauskas)
64

Siekiant užtikrinti jų saugumą, šiais metais buvo dvigubai padidintos apsaugos darbuotojų pajėgos, festivalio teritorijoje budi Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai, kurių dalis vilki civiliais rūbais bei Viešojo saugumo tarnybos darbuotojai. Bendrai festivalio saugumu rūpinasi 120 asmenų, rašo pranešime spaudai.

(64 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Festivalis „Karklė 2019“

„Mes norime, kad festivalio dalyviai namo grįžtų laimingi ir sveiki, todėl dedame visas pastangas šiam tikslui pasiekti. Didelės policijos pajėgos kartu su kinologais atlieka patikrinimus automobilių aikštelėje, palapinių miesteliuose ir bendrose festivalio erdvėse. Taip pat stebi informaciją socialiniuose tinkluose ir pagal tai planuoja patikrinimo veiksmus.

Siekiame, kad narkotinės medžiagos nepatektų į festivalio teritoriją. Absoliuti dauguma sulaikytų buvo pagauti ne aktyviojoje festivalio zonoje. Per tris renginio dienas sulaikyta 10 asmenų, iš kurių vienas turėjo didesnį narkotinių medžiagų kiekį. Šiuo metu pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis“, – pasakoja organizatoriai.

Šiuo metu užregistruotas tik vienas pareiškimas policijai – dėl nuskelto danties. Organizatoriai teigia, kad kol kas pavyko išvengti didesnių incidentų. „Mūsų auditorija – labai įvairi. Esame draugiški šeimoms, į festivalį galima atvykti su keturkojais augintiniais. Esame pasiryžę sukurti ir užtikrinti ypatingai saugią festivalio aplinką.“

REKLAMA

Karklė 2019“ organizatoriai taip pat pažymi, kad netoli Karklės įvykusi automobilio vagystė niekaip nesusijusi su muzikos festivaliu. Automobilis buvo pavogtas Zeigių kaime.

Portalas tv3.lt primena, kad Klaipėdos rajone vykstant Karklės muzikos festivaliui policija sulaikė bent kelis asmenis, galimai turėjusius narkotinių medžiagų.

Klaipėdos apskrities policija praneša, kad penktadienio rytą, apie 6 val. 40 min., Karklės kaime, festivalio apsaugos darbuotojas sulaikė 2000 metais gimusį vaikiną, pas kurį rastos keturios tabletės.

Penktadienio vakarą, apie 20 val. 45 min., policijos pareigūnai su tarnybiniu šunimi patikrino automobilį „Audi“ ir rado plastiko maišelį su baltais milteliais bei žalsva augalinės kilmės medžiaga. 1997 metais gimęs automobilio savininkas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų