Pareigytės gyvenimas – nuolatinis kraustymasis: vienas miestas turi ypatingą reikšmę

Šiandien Klaipėdos miestas švenčia gimtadienį. Šia proga iš Klaipėdos kilusi atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pasidalijo savo mintimis apie gimtąjį miestą.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
27

Grupės „69 Danguje“ narė Nijolė kelis kartus keitė savo gyvenamąją vietą, tačiau tikisi, kad dar čia sugrįš.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

Nijolė labai žavisi nepaprasto grožio uostamiesčiu. „Manau, kad Klaipėda yra tas miestas, kuris nepalieka abejingų. Kaunas gali kelti abejonių ar patinka, ar ne, bet Klaipėda, manau, kad visiems patinka. Tai yra be galo gražus miestas, kuris turi savo tradicijas ir įdomią istoriją.“

Šiuo metu garsi atlikėja gyvena Kaune, tačiau savo krašto nepamiršta ir į jį sugrįžta kiekvieną savaitę. „Klaipėda visada bus mano širdy, niekada jos nepamiršiu. Čia gatvės man primena mano vaikystę, paauglystę. Ir žinoma, kad, čia, įvyko patys gražiausi įvykiai. Aš Klaipėdoje laukiausi ir gimdžiau savo vaikelį.“

Moteris pasakoja, jog visuomet pravažiuojant pro mokyklą, ją apima nostalgija. Ji prisimena visus klasės draugus, mokytojus. „Man labai patiko mokytis“ , – priduria ji.

Nors Nijolei ir labai patinka šis miestas, tačiau šiuo metu ji gyvena Kaune. Ir čia jau 3 kartas, kaip bando tvirtai įsikurti Kaune, bet vis tiek nori sugrįžti į gimtąjį miestą. „Aš gyvenu tokį čigonės gyvenimą. 10 metų gyvenau Vilniuje, po to Kaune. Vėliau su džiaugsmu grįžau į gimtąjį miestą. O tada teko vėl į Kauną. Vėliau vėl grįžau į Klaipėdą, o dabar – Kaune“ , – juokaudama vardija atlikėja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų