Paaiškėjo, kas tapo Markle sūnaus krikštamote: to niekas nesitikėjo

Liepos 6-ąją pagaliau įvyko ilgai lauktos princo Harry ir jo mylimosios Meghan Markle sūnaus Archie krikštynos, kurios pritraukė daugybę dėmesio vien jau todėl, jog buvo be galo slaptos.

Meghan Markle ir princas Harry (nuotr. SCANPIX)
19

Ir nors po šventės keliomis nuotraukomis karališkoji šeima vis dėlto pasidalijo, svarbiausias klausimas taip ir liko neatsakytas – kas tapo Archie krikšto tėvais?

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle ir princas Harry pakrikštijo Archie

Kaip jau įprasta, krikštatėviais niekuomet netampa kiti karališkosios šeimos nariai – dažniausiai tokios pareigos atitenka artimiems draugams. Ir nors spėjimų buvo pačių įvairiausių, iki šiol buvo galima tik spėlioti, kam atiteko ši garbė.

Tiesa, karališkosios šeimos ekspertas Omid Scobie tikina, kad nesunku atspėti, kas tapo Archie krikštamote. Anot jo, tai yra moteris, su kuria Meghan susipažino dar studijų laikais.

Šias išvadas vyras padarė todėl, kad vos prieš kelias dienas M. Markle dvi universiteto laikų drauges – Genevieve Hills ir Lindsay Roth – pasikvietė kartu stebėti Serenos Williams pasirodymo Wimbledono turnyre.

Aktorė ir minėtos amerikietės susipažino Northwestern universitete, Ilinojuje.

„Tikėtina, kad šioms pareigoms karališkoji šeima įtraukia žmones iš praeities“, – apie tai, kad viena iš moterų, tikėtina, tapo Archie krikštamote, sakė O. Scobie.

Primename, kad dar anksčiau sklido kalbos, kad Archie krikštatėviu ir krikštamote gali tapti pačios ryškiausios žvaigždės, tarp kurių – ir Georgle Clooney su žmona Amal, Oprah Winfrey bei daugelis kitų.


Rašyti komentarą...
J
Jei
2019-07-14 21:51:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
nežinot, tai kam rašot...
Atsakyti
-3

.
...
2019-07-15 21:09:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gworgle clooney? :D klaidu nemokat taisyt pries talpindami?
Atsakyti
0

.
....
2019-07-15 21:10:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Georgle*
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų