Tokijo vasaros olimpinių žaidynių oficialus atidarymas įvyks tik penktadienį, tačiau jau ketvirtadienį Japonijoje startavo olimpinis vyrų futbolo turnyras. Pirmosios rungtynės tarp Egipto ir Ispanijos rinktinių baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Danielis Ceballosas 28-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Pedri antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Mohamedas El Shenawy.

Dani Olmo 59-ąją minutę atliktą pavojingą perdavimą sėkmingai nutraukė varžovas ir Ispanijos rinktinės ataka nutrūko.

Rafaelis Miras Vicente 80-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“.

Pedri 88-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau dar kartą kamuolį meistriškai atrėmė Egipto rinktinės vartų sargas ir rezultatas nepakito.