Meksikos rinktinė ketvirtadienį Japonijoje startavusiame olimpiniame futbolo turnyre net 4 – 1 sutriuškino Prancūzijos futbolininkus.

Alexis Vega 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas nepakito.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Andre Pierre‘as Gignacas 28-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Guillermo Ochoa atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Sebastianas Cordova, kurio 38-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

A.Vega 47-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Meksikos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

S.Cordova 54-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino rezultatą 2:0.

A.P.Gignacas 69-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Urielis Antuna 80-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

Eduardo Aguirre rungtynių pabaigoje taip pat puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino Meksikos rinktinės pergalę rezultatu 4:1.