Vokietija ir Serbija pateko į olimpinių atrankų finalus

Vokietijos rinktinė eliminavo Kroatiją iš kovos dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes. Vokiečiai Splite rezultatu 86:76 (19:23, 24:22, 13:18, 30:13) palaužė Kroatijos krepšininkus.

Dvikovos nugalėtojai panaikino 10 taškų deficitą ir pergalę lėmė sėkmingas paskutinis kėlinys, kurį laimėjo 30:13.

Kroatija paskutinius savo taškus pelnė likus žaisti 3:09 minutei, kai Bojano Bogdanovičiaus baudų metimai lygino rezultatą ties 76 taškų.

Tada paskutinius 10 rungtynių taškus surinko Vokietija.

Vokiečiai atrankos finale susitiks su Brazilija.

Serbijos rinktinė užtikrintai laimėjo Tokijo olimpinių atrankos turnyro pusfinalį ir žais finale.

Turnyro šeimininkai Belgrade rezultatu 102:84 (28:26, 23:14, 28:28, 23:16) įveikė Puerto Riką.

Finale Serbija susitiks su Italija.

Nugalėtojus į priekį vedė Vasilije Micičius, kuris pelnė 21 tašką ir atliko aštuonis perdavimus.

Po trijų kėlinių Serbija pirmavo 11 taškų, bet paskutiniame ketvirtyje varžovams vilčių nesuteikė ir jame vienu metu buvo priekyje 19 taškų.

Serbams Vasilije Micičius pelnė 21 tašką (8 rez. perd.), Nemanja Bjelica pridėjo 18, Filipas Petrusevas ir Danilo Andjušičius po 15, Milošas Teodosičius 11.

Puerto Rikui Isaiah Pineiro pelnė 23, George’as Condittas 20, Gianas Clavellas 17 taškų.