„Real“ įsirašė sunkią pergalę Ispanijoje

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse nelengvą pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri svečiuose panaikino vieno įvarčio deficitą ir 3:2 palaužė „Betis“ futbolininkus.

„Real“ ekipą į priekį išsiveržė 14-ą minutę, kai įvartį pelnė Federico Valverde.

Visgi dar pirmame kėlinyje „Betis“ sugebėjo mušti du įvarčius – 35-ą minutę pasižymėjo Aissa Mandi ir 37-ą – Williamas Carvalho – bei išsiveržti į priekį 2:1.

„Real“ rezultatą išlyginti pavyko 48-ą minutę, kai į savus vartus įvartį įsimušė Emersonas. Vėliau tas pats Emersonas 67-ą minutę už kojos pakišimą buvo nubaustas raudona kortele ir „Betis“ liko dešimtyje.

82-ą minutę „Real“ pergalę padovanojo Sergio Ramoso realizuotas 11 metrų baudinys.