Neymaras apie PSG galimybes įveikti „Man City“: „Šansai – 1 procentas“

PSG puolėjas Neymaras „Instagram'e“ paskelbė savo nuomonę apie pirmas Čempionių lygos pusfinalio rungtynes su „Manchester City“.

Paryžiaus klubas dominavo pirmame kėlinyje, per kurį atliko 9 smūgius, kai svečiai – vos du ir įmušė pirmą įvartį rungtynėse, tačiau po pertraukos „Manchester City“ žaidė užtikrinčiau – perėmė iniciatyvą ir sugebėjo surengti pavojingas atakas, kartu neleisdama varžovams kontraatakuoti.

64 min. Kevinas De Bruyne’as atliko perdavimą į baudos aikštelę, kuris galiausiai baigėsi įvarčiu – kamuolys įsisuko į vartus ir rezultatas tapo 1:1.

71 min. Riyadas Mahrezas fantastišku baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą – 2:1.

Tuo PSG bėdos nesibaigė – 77 min. raudoną kortelę prieš save išvydo itin grubiai prasižengęs atstovas Idrissa Gueye ir šeimininkai liko žaisti dešimtiese.

„Pralaimėjome mūšį, karas tęsiasi. Tikiu savo komanda“, – po mačo socialiniame tinkle parašė Neymaras.

Kiek vėliau jis pridūrė: „Šansai – 1 proc., viltis – 99 proc.“

Antrosios rungtynės įvyks Anglijoje jau kitą antradienį.