„Man City“ pervažiavo dar vieną varžovą Anglijoje

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Fulham“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Johnas Stonesas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Iš varžovo gynybos gniaužtų išsilaisvinęs Rodri 53-ąją minute atliko smūgį, tačiau vartų sargas atrėmė kamuolį.

Varžovų klaida pasinaudojęs Gabrielis Jesusas 57-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Sergio Aguero 60-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.