„Juventus-Uniclub“ žygį pasaulio 3x3 ture Dohoje sustabdė latviai

atnaujinta 18.50

Dohoje (Kataras) šeštadienį baigiasi ketvirtasis šio sezono pasaulio 3x3 turo etapas, kurio svarbiausiose kovose dalyvavo ir Utenos „Juventus-Uniclub“ komanda.

Utenos klubas pusfinalyje 13:21 buvo priverstas nusileisti Rygos ekipai iš Latvijos.

Varžovai turėjo iniciatyvą nuo pat mačo pradžios. Dažniausiai atakas sėkmingai užbaigė tolimais metimais.

Kurį laiką „Riga“ turėjo 5 taškų persvarą, tačiau latviai sėkmingiau puolė ir praėjus 5 minutėms nuo rungtynių pradžios jau pirmavo 7 taškais (16:9). Netrukus latviai pataikė svarbų tolimą metimą (18:10), tačiau ir „Juventus-Uniclub“ atsakė 2 taškų vertės metimu.

Visgi labiau sumažinti atsilikimo uteniškiams nepavyko ir po kelių „Riga“ sėkmingų reidų teko pripažinti jų pranašumą

Pusfinalyje „Juventus-Uniclub“ ekipai 6 taškus pelnė I.Vaitkus, 3 pridėjo V.Šulskis, po 2 – G.Matulis ir Ž.Skučas.

„Riga“ finale susikaus su Serbijos ekipa „Liman“.

*****

Kiek anksčiau vykusiame ketvirtfinalyje uteniškiai 21:8 sutriuškino „Lusail“ komandą iš Kataro.

Rungtynes Ž.Skučas pradėjo taikliu tolimu metimu, o netrukus uteniškiai pelnė dar du taškus ir po pirmos minutės jau pirmavo 4:1. Per kitas pusantros minutės uteniškiai pataikė dar du tolimus metimus, tuo tarpu „Lusail“ ekipa atsakė vos 2 taškais ir „Juventus-Uniclub jau pirmavo 8:3.

Nors „Lusail“ vėliau pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau Ž.Skučo vedami uteniškiai greitai vėl atkūrė solidžią persvarą (15:7). Kai „Juventus-Uniclub“ iki pergalės liko vos 2 taškai (19:8), „Lusail“ jau nebesistengė gintis ir Ž.Skučas taikliu tolimu metimu užbaigė rungtynes.

Ž.Skučas prie pergalės pridėjo 11 taškų, I.Vaitkus – 8, o G.Matulis – 2.

„Juventus-Uniclub“ ir Šakių „Vytis-Gulbelė“ jau anksčiau užsitikrino vietą finaliniame sezono etape, kuris gruodžio 18-19 d. numatytas Džidoje (Saudo Arabija).