LKL TV tęsia gražiausių reguliariojo sezono epizodų pristatymą. Šį kartą – įspūdingiausių metimų paskutinėmis sekundėmis puokštė.

Fantastiškais metimais paskutinėmis kėlinio ar rungtynių sekundėmis šį sezoną džiugino Mantas Kazonas, Martynas Linkevičius, „Žalgirį“ nuo sensacijos Utenoje išgelbėjęs Paulius Jankūnas, Gediminas Orelikas, Michaelas Dixonas, Rokas Giedraitis ir Saulius Kulvietis.

Trečioje vietoje atsidūrė Alytaus „Dzūkijos“ įžaidėjas Rytis Juknevičius, kuris su pirmojo kėlinio pabaigą skelbusia sirena švystelėjo taiklų metimą į „Mažeikių“ krepšį dar būdamas savoje aikštės pusėje.

Iš dar toliau pataikė žalgirietis Jamesas Andersonas. NBA duonos ragavęs amerikietis iš savo aikštės pusės tritaškio linijos puslankio paleido taiklų tolimą metimą Šiauliuose, po kurio „Žalgirio“ lyderiui garsiai plojo net ir varžovų sirgaliai.

Gražiausio metimo paskutinėmis sekundėmis autoriumi tapo Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Mike‘as Moseris. Iki rungtynių Klaipėdoje pabaigos likus žaisti 0,8 sek. amerikietis užklupo užmigusią šeimininkų gynybą ir priėmęs idealų Mindaugo Lukauskio perdavimą ore pamušė kamuolį į krepšį, taip išgelbėdamas Vilniaus komandą ir išplėšdamas pergalę prieš „Neptūną“ 87:86.