Vokietijos rinktinė Euro 2020 čempionato F grupės rungtynėse 4:2 nugalėjo Portugalijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Serge'as Gnabry 7-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė Portugalijos rinktinės vartininko rankose.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Cristiano Ronaldo 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Portugalijos rinktinę į priekį 1:0.

Rubenas Diasas 35-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo lygus 1:1.

Raphaelis Guerreiro 39-ąją minutę tai pat pasiuntė kamuolį į savus vartus ir Vokietijos rinktinė persvėrė rezultatą savo naudai 2:1.

Puikios surengtos atakos smaigalyje atsidūręs Kai Havertzas antrojo kėlinio pradžioje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 3:1.

Robinas Gosensas puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 4:1.

Diogo Jota 67-ąją minutę iš arti nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:4.

Renato Sanchesas 78-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

• Cristiano Ronaldo gindamas Portugalijos rinktinės garbę pelnė 19-ąjį įvartį Europos ir pasaulio futbolo čempionatuose bei pakartojo iki tol Miroslavui Klose priklausiusį rekordą.

• Vokietijos rinktinė yra vienintelė komanda Europos futbolo čempionato istorijoje, įmušusi įvartį į savus vartus, o kitose rungtynėse tapo įvarčio autore, kai varžovai nukreipė kamuolį į savus vartus.

• Portugalijos rinktinė tapo vienintele komanda Europos ir pasaulio futbolo čempionatuose, įmušusia du įvarčius į savus vartus vieneriose rungtynėse.

• Čempionės titulą ginanti Portugalijos rinktinė tapo pirmąja komanda, praleidusia vieneriose rungtynėse net keturis įvarčius.

• Kai Havertzas tapo jauniausiuoju Vokietijos rinktinės žaidėju, pasižymėjusiu Europos futbolo čempionato rungtynėse (22 metai ir 8 dienos).