Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje pasibaigė antrojo grupės etapo turo kovos. Šiose triuškinančią nesėkmę patyrė „Barcelona“, mačo pabaigoje išsigelbėjo „Manchester United“, o Londono „Chelsea“ krito Turine.

E grupės mače Lisabonos „Benfica“ namie 3:0 (1:0) sumušė ne pačius geriausius laikus išgyvenančią „Barceloną“.

Katalonai į nokdauną buvo pasiųsti vos prasidėjus susitikimui, kai 3-ąją minutę pasižymėjo Darwinas Nunezas, o situacija dar labiau komplikavosi po Rafos Silvos įvarčio 69-ąją minutę.

Į visišką agoniją „Barcelona“ paniro 79 min., kai D. Nunezas sėkmingai realizavo 11 m baudinį.

Rungtynes katalonai baigė mažumoje, kai 87 min. prieš save antrą geltoną kortelę išvydo Ericas Garcia.

„Barcelona“ po dviejų turų E grupėje lieka be taškų ir paskutinėje vietoje. Jie kol kas nėra pelnę nė vieno įvarčio, o praleidę net šešis.

Kitose šios grupės rungtynėse Miuncheno „Bayern“ 5:0 (2:0) užtikrintai susitvarkė su Kijevo „Dynamo“.

Pirmus du įvarčius nugalėtojams pelnė Robertas Lewandowskis – jau 12-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, o 28-ąją rezultatą padvigubino. Triuškinančiu rezultatas tapo po Serge’o Gnabry tikslaus smūgio 68-ąją mačo akimirką. Dar po šešių minučių prie įvarčių fiestos savo vardą įrašė ir Leroy’us Sane.

Varžovų traiškymą 87 min. pabaigė Ericas Maximas Choupo-Motingas.

F grupėje „Manchester United“ namie 2:1 (0:0) palaužė „Villarreal“. „Raudonieji velniai“ 53-ąją minutę atsidūrė besivejančių vaidmenyje po Paco Alcacero įvarčio, bet greitai atstatė pusiausvyrą – po septynių minučių rezultatą išlygino Alexas Tellesas.

Pergalingą įvartį jau per paskutinę pridėto laiko minutę pelnė Cristiano Ronaldo.

Jis šiose rungtynėse pagerino dar vieną rekordą – tapo daugiausiai rungtynių turnyre sužaidusiu futbolininku. Portugalui Čempionų lygoje tai buvo 178-as mačas ir pagal šį rodiklį jis aplenkė buvusį Madrido „Real“ vartininką Ikerą Casillasą.

H grupėje Turino „Juventus“ namie 1:0 (0:0) palaužė turnyro čempionę Londono „Chelsea“. Pergalingą įvartį 46-ąją minutę pelnė Federico Chiesa.

Neįtikėtina tai, kad „Chelsea“ kamuolį kontroliavo net 73 proc. laiko, bet vos kartą smūgiavo į vartų plotą, nors ir atliko 15 smūgių.