Mantas Kalnietis kartu su Vilerbano ASVEL laimėjo dramą finale ir iškovojo Prancūzijos taurę.

ASVEL finale 70:61 (18:22, 8:13, 23:14, 21:12) buvo nugalėjo Le Mano „Sarthe“ krepšininkus.

Pergalę Vilerbano klubui garantavo galingas ketvirtasis kėlinys (21:12), o rungtynes ASVEL laimėjo būtent tokiu skirtumu, kokiu laimėjo ir lemiamas dešimt minučių.

M. Kalnietis aikštelėje praleido 25 minutes. Per šį laiką pelnė įžaidėjas prametė visus dvitaškius, tačiau pataikė du tritaškius ir du baudų metimus bei viso surinko 10 taškų.

Kartu lietuvis atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvaus perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir blokavo 2 metimus, surinkdamas 13 naudingumo balų.