Ispanijos pirmenybių lyderis Madrido „Real“ klubas šeštadienio pavakarę pratęsė sėkmingą pergalių seriją ir be didesnių sunkumų susitvarkė su Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“.

„Real“ pirmavo visų rungtynių metu ir Saragosos komandą išvykoje nugalėjo 85:70 (20:10, 22:22, 16:24, 27:14).

R. Seibutis aikštelėje praleido 23 minutes minutes, pelnė 8 taškus, tačiau susitvarkyti su tiesioginiais varžovais gynyboje lietuviui sekėsi sunkiai, o tritaškį varžovai jam leido išmesti tik vieną. Ir tas vienas metimas buvo nesėkmingas.

Kartu R. Seibutis atliko 2 perdavimus, 3 sykius suklydo, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

Madrido komandą į pergalę vedė du aukštaūgiai: 221 cm ūgio Walteris Tavaresas pelnė 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, 12 pridėjo Anthony Randolphas.