Po ilgosios pertraukos atsiplėšusi Alytaus „Dzūkija“ (12/21) pasiekė antrą pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ ir išsaugo galimybę pakilti iki šeštos turnyro lentelės vietos.

Andrejaus Urlepo auklėtiniai namie 100:84 (27:26, 23:21, 32:17, 18:20) nugalėjo „Šiaulius“ (11/22).

Alytaus komanda dabar dviem pergalėmis atsilieka nuo šeštoje vietoje esančios Utenos „Juventus“ (14/19) ir turi šansų ją pasivyti. Abi ekipos dar žais po tris mačus, iš jų vieną – tarpusavyje. Utenos komandos dar lauks Kauno „Žalgirio“ ir Prienų „Skycop“ išbandymas, o „Dzūkija“ taip pat susitiks su „Žalgiriu“ bei Kėdainių „Nevėžiu“.

Du kėlinius abi komandos iš tiesų atrodė kaip turnyro lentelės kaimynės, o alytiškiai prieš ilgąją pertraukė turėjo trijų taškų persvarą. Vis tik nuo trečiojo ketvirčio „Dzūkija“ ėmė diktuoti savo sąlygas.

Aukštesnę puolimo pavarą įjungę šeimininkai įsišaudė iš toli: keturis tritaškius pridėjo Dominykas Domarkas, dar po vieną – Steponas Babrauskas ir Elijah Brownas, tad tai padėjo atitrūkti nuo „Šiaulių“ 82:61.

Intrigos atkurti šiauliečiams nepavyko, o rungtynių pabaigoje į aikštę žengė ir Tomas Pačėsas jaunesnysis su Ibrahimu Mulaomerovičumi. Pirmasis dar spėjo pasižymėti tritaškiu, o rungtynes „Dzūkija“ laimėjo.

„Dzūkijai“ mačą apkartino Egidijaus Dimšos trauma, patirta ketvirto kėlinio metu. Kiek rimtai aukštaūgis susižeidė kelį, paaiškės kiek vėliau.

Prie pergalės po 15 taškų pridėjo E. Brownas ir D. Domarkas (5/7 trit.). 14 taškų surinko Paulius Petrilevičius, po 9 – Keremas Kanteris (11 atk. kam.), Artūras Jomantas ir Paulius Danisevičius.

„Šiauliams“ 19 taškų pelnė Cedrickas Bowenas, po 15 – Evaldas Šaulys (5 rez. perd.), Sethas Allenas ir Ignas Vaitkus, 12 – Arminas Urbutis (7 atk. kam.).