Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsismarkavo atkrintamųjų varžybų etapas. Ketvirtadienį revanšą po pirmojo pralaimėjimo namie pasiekė buvęs Jono Valančiūno klubas, Toronto „Raptors“.

Toronte vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 111:82 (26:18, 25:21, 39:27, 21:16) prieš Orlando „Magic“.

Link užtikrintos pergalės „Raptors“ žygiavo nuo pat rungtynių pradžios, kuomet beveik 5 minutes išlaikė savo varžovus be taškų.

Vis tik, be begalinių Kawhi Leonardo pastangų įvykiai galėjo susiklostyti ir kitaip. Gynėjas žaidė fantastiškai ir 33 minutes pelnė 37 taškus bei pasiekė asmeninį atkrintamųjų rekordą.

Dvi rungtynės dabar vyks Orlando mieste.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 37, Kyle’as Lowry 22, Pascalis Siakamas 19 (10 atk. kam.), Serge’as Ibaka 13, Marcas Gasolis 9.

„Magic“: Aaronas Gordonas 20, Terrence’as Rossas 15, Evanas Fournier 10, D.J.Augustinas 9.