„Sostų karų“ žvaigždė grūmėsi su sunkia liga: vos nemirė

Serialo „Sostų karai“ žvaigždė Emilia Clarke neseniai gerbėjus nustebino papasakota gyvenimo istorija. Prieš pat televizijos ekranuose pasirodant „Sostų karų“ aštuntajam sezonui aktorė atskleidė apie sunkią ligą.

Emilia Clarke (nuotr. Vida Press)
12

Dar 2011-aisiais pradėjusi filmuotis seriale aktorė pajautė klastingos ligos simptomus.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Sostų karų“ žvaigždė grūmėsi su sunkia liga: vos nemirė

Aktorei buvo 24-eri, kai jai gydytojai diagnozavo smegenų aneurizmą. Filmavimo aikštelėje aktorė pajautė didžiulį galvos skausmą, tuomet buvo skubiai nugabenta į ligoninę.

„Skausmas buvo toks stiprus, atrodė, kad kažkas spaustų mano smegenis. Bandžiau ignoruoti pojūčius, bet negalėjau“, – prisimena Emilia.

Emilia buvo skubiai išgabenta į ligoninę, kur paaiškėjo, kad jai smegenyse išsiliejo kraujas ir ją ištiko insultas. Dėl to jaunai aktorei medikai neatidėliodami atliko operaciją, po kurios ji laiką leido intensyvios terapijos skyriuje.

Drakonų motinos Daenerys Targaryen vaidmenį atlikusi moteris pasakojo, kad liga kėlė pavojų jos gyvybei: „Kiekvieną dieną aš galvojau, kad ji yra paskutinė.“

Moteriai buvo atliktos dvi smegenų operacijos, po metų liga atsitraukė. Šiandien mergina džiaugiasi, kad kovojo ir neprarado vilties.

„Nors dabar mano galvą puošia randai, esu laiminga, kad gyvenu. Po tiek metų tylos gera papasakoti, kas iš tiesų dėjosi“, – džiaugėsi aktorė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų