Ketvirtadienio vakarą keturiomis rungtynėmis startavo Europos lygos ketvirtfinalio etapas. Londono klubams jis susiklostė skirtingai – „Arsenal“ žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link, o „Chelsea“ Čekijoje vos išnešė sveiką kailį.

„Arsenal“ savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 (2:0) nugalėjo „Napoli“.

Pergalę šeimininkai užsitikrino dar pirmajame kėlinyje, kai dviejų įvarčių persvarą susikrovė iki 25-osios minutės.

Likusį laiką ir toliau aikštėje dominavę „guneriai“ pelnyti trečiojo įvarčio nesugebėjo, tačiau savo vartus išlaikė „sausus“ bei taip pateikė rimtą paraišką dėl patekimo į turnyro pusfinalį.

Nugalėtojams įvartį 15-ą minutę pelnė Aaronas Ramsey, 25-ą į savus vartus įsimušė Kalidou Koulibaly.

„Chelsea“ ilgai vargo Prahoje, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje 1:0 (1:0) nukovė vietos „Slavia“ ekipą.

Pergalingą įvartį 86 minutę pelnė Marcusas Alonso.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 18-ąją.