Dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo Eurolygos atkrintamosioms varžyboms besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ (26-3), išvykos rungtynėse užtikrintai susitvarkęs su Kėdainių „Nevėžiu“ (4-25).

Pirmąją vietą lentelėje užimantys Šarūno Jasikevičiaus dešimtoje pozicijoje esančius šeimininkus nesunkiai nugalėjo 102:70 (23:17, 28:20, 23:17, 28:16).

Tai buvo paskutinės „Žalgirio“ rungtynės prieš startą Eurolygos atkrintamosiose – ten kauniečiai pirmąjį mačą sužais jau balandžio 16-ąją.

„Nevėžio“ krepšininkams tai buvo jau vienuoliktoji nesėkmė lygoje paeiliui.

Didesnė intriga rungtynėse laikėsi pusę pirmojo kėlinio, kol Kėdainių krepšininkai kurį laiką buvo priekyje (12:10). Tačiau vėliau žalgiriečiai perėmė iniciatyvą ir dar iki didžiosios pertraukos pabėgo dviženkliu skirtumu (51:37).

Trečiajame ketvirtyje svečių pranašumas perlipo dvidešimt taškų (73:52), o paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Komandos čia dar pasikeitė tiksliomis atakomis, žalgiriečiai dar labiau padidino savo persvarą, o galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo svečių pergalę 102:70.

Vienas pagrindinių laimėjimo kalvių buvo geriausias sezono rungtynes lygoje sužaidęs Antanas Kavaliauskas. Šis įmetė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Būtent jis pelnė ir šimtąjį komandos tašką.

Tai buvo antrasis mačas paeiliui, kai kauniečiai pelno šimtą ar daugiau taškų – prieš kelias dienas į „Šiaulių“ krepšį žalgiriečiai buvo įmetę 109 taškus.

„Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas 19, Zaidas Hearstas ir Regimantas Miniotas po 13.

„Žalgiris“: Edagras Ulanovas ir Antanas Kavaliauskas po 17, Nate'as Woltersas 12, Thomasas Walkupas 11.