Londono „Tottenham“ antradienio vakarą išgyveno dramatišką UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dvikovą ir minimaliu rezultatu nugalėjo „Manchester City“. Vis tik, pergalę apkartino atakų lyderio Harry Kane'o trauma.

Naujuose namuose rungtyniavę „Tottenham“ futbolininkai svečius iš Mančesterio įveikė 1:0 (0:0), bet ilgai Londono klubo sirgaliai triumfuoti negalėjo – jie laukė žinių dėl savo lyderio sveikatos.

Antrojo kėlinio pradžioje, 58-ą minutę, H. Kane'as kaip reikiant pasuko čiurną, negana to, ant jos dar ir užlipo varžovas. Po kelių akimirkų puolėjas buvo priverstas palikti aikštę.

Trečiadienio rytą „Tottenham“ treneris Mauricio Pochettino išplatino „baltųjų“ gerbėjų nė kiek nepradžiuginiusią naujieną.

„Nerimaujame. Gali būti, kad H. Kane'ui sezonas baigtas. Atliksime tyrimus, bet panašu, kad trauma yra tokia rimta, kaip ir atrodo.

Vis dėlto, dar palaukime. Pažiūrėsime, ką pasakys medikai“, – kalbėjo M. Pochettino.

Kitoje ketvirtfinalio poroje „Liverpool“ nesunkiai 2:0 įveikė FC „Porto“.

Trečiadienio vakarą į pirmąsias savo kovas kibs „Manchester United“, „Barcelona“, Amsterdamo „Ajax“ ir Turino „Juventus“ klubai.