7
Neįtikėtinas PSG epizodas (nuotr. stop kadras)

Savaitgalį daugkartiniai Prancūzijos čempionai, Paryžiaus „Saint-Germain“, kiek netikėtai savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo iškovoti pergalės. Tiesa, ją pasiekti ko gero būtų pavykę, jei ne kurioziškas puolėjo Maximo Choupo-Motingo epizodas.

7

Per žingsnį nuo triumfo vietiniame čempionate esantis PSG klubas namuose 2:2 (1:2) vos išnešė sveiką kailį prieš vidutiniokus „Strasbourg“.

M. Choupo-Motingas dar 13-ą minutę išvedė šeimininkus į priekį. Vis tik, jau 38-ą minutę priekyje vėl buvo svečiai iš Strazbūro, o tuomet nutiko tai, kas interneto platybėse pasklido tarsi virusas.

Kamerūnietis puolėjas didelio nesusipratimo dėka „apsaugojo“ varžovų vartus nuo savo komandos draugo įvarčio.

Puikų perdavimą, po kurio kamuolys net ir pats būtų kirtęs vartų liniją, gavęs M. Choupo-Motingas nusprendė pasavivaliauti ir „atimti“ saviškio įvartį.

Vis tik, koja palietęs kamuolį kamerūnietis pats atsidūrė už vartų linijos, taip palikdamas kamuolį žaidime.

Po šio epizodo PSG futbolininkams liko tik žvalgytis vienas į kitą ir tarsi klausti, kas ką tik nutiko. Po kurio laiko socialiniuose tinkluose netgi pasirodė pranešimai, kad tai turėtų būti pripažinta „amžiaus“ kuriozu futbole.

„Niekada neteko matyti nieko panašaus. Jūs tik pažiūrėkite“, – tviteryje rašė vienas futbolo komentatorių.

Vis dėlto, per visą antrąjį rungtynių kėlinį paryžiečiams pergalės iškovoti taip ir nepavyko.

82-ą minutę rezultatą išlygino Thilo Kehrereis (2:2), o per likusį laiką nė viena komanda pasižymėti nebesugebėjo.