Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku Jungtinių Amerikos Valstijų futbolo lygoje (MLS) sužaistos dvejos rungtynės, kuriose žibėjo legendiniai Europos futbolininkai.

Vašingtono „DC United“ iškovojo trečią pergalę šiame sezone, kai išvykoje 2 – 1 nugalėjo Orlando „City“.

Susitikimo pradžioje JAV sostinės klubą į priekį išvedė Steve‘as Birnbaumas (6 min.).

30-ąją minutę rezultatą padvigubino anglas Wayne‘as Rooney, kuris įspūdingai realizavo baudos smūgį iš krašto:

Antro kėlinio viduryje skirtumą sušvelnino Domas Dwyeras (63 min.).

Tris pergales ir vienas lygiąsias šiame sezone iškovoję „D.C.United“ futbolininkai kol kas pirmauja Rytų konferencijoje.

Kitose dienos rungtynėse Los Andželo „Galaxy“ namuose 2 – 1 palaužė Portlando „Timbers“ pasipriešinimą.

Nugalėtojams abu įvarčius pelnė 11 m baudinius sėkmingai realizavęs Zlatanas Ibrahimovičius (33 min. ir 65 min.).

Svečiams 44-ąją akistatos minutę buvo pavykę išlyginti rezultatą, kai Jeremy Ebobisse tiksliai nukreipė kamuolį į Los Andželo klubo vartus.

„Galaxy“ per ketverias rungtynes iškovojo tris pergales ir kartą pralaimėjo, bei Vakarų konferencijoje užima penktąją vietą.