Per A lygos 4 turo rungtynes Kauno „Stumbras“ nutraukė dvejus metus komandą kamavusį Marijampolės „Sūduvos“ prakeiksmą ir pagaliau nugalėjo Lietuvos čempionus rezultatu 2:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė keletu pavojngų atakų, o geriausią progą pasižymėti 20 min. turėjo „Sūduvos“ krašto gynėjas Andro Švrljuga. Kroatas priėmė kamuolį prie pat varžovų vartininko aikštelės kampo, tačiau smūgiavo greta vartų.

„Stumbras“ Ivano Kardumo vartams bandė grasinti tolimais smūgiais, bet Mateusas pataikė tiesiai į vartininką, o Levanas Mačarašvilis pasiuntė kamuolį virš vartų.

Padėtis iš esmės pasikeitė antrajame kėlinyje, kai vos prieš akimirką aikštėje pasirodęs Alseny Bah tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į marijampoliečių vartus.

Čempionai į tai atsakė dviem labai pavojingais Semiro Kerlos ir Algio Jankausko smūgiais galva po kampinių, tačiau rezultato išlyginti nepavyko. Bosnio smūgį atrėmė vartininkas, o „Sūduvos“ kapitonas nepataikė į vartus.

„Sūduvos“ padėtis dar labiau pablogėjo 75 min., kai už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas S. Kerla. Netrukus atliktu baudos smūgiu Lucasas Villela pataikė į virpstą.

Vis dėlto antrojo įvarčio marijampoliečiai neišvengė. Jau 78 min. L. Mačarašvilis baudos aikštelėje išsivadavo nuo gynėjų ir neatremiamu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį „Sūduvos“ vartų kampą.

Po šios pergalės „Stumbras“ išliko vienintele komanda, vis dar nepraleidusia įvarčio. Kauniečiai po 4 turų turi 10 taškų ir dalinasi pirmąją vietą su Vilniaus „Žalgiriu“.

3 rungtynes laimėjusi ir pirmąjį pralaimėjimą patyrusi „Sūduva“ žengia trečia.