Sekmadienio vakarą Anglijoje prie finišo tiesiosios priartėjo 31-asis „Premier“ lygos turas. Priešpaskutinė šio turo dvikova baigėsi efektingomis ir minias žiūrovų pritraukusiomis „Liverpool“ ir Londono „Tottenham“ rungtynėmis, kuriose nugalėtojas paaiškėjo per pridėtą laiką.

Dramatišką ir itin svarbią pergalę iškovojo „Liverpool“, svečius jie įveikė 2:1 (1:0).

Į priekį būsimi nugalėtojai išsiveržė 16-ą minutę, po įspūdingo Roberto Firmino įvarčio galva.

Vis dėlto, tai buvo tik pirmasis mažytis žingsnelis pergalės link. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia persvara, todėl reikalus reikėjo tvarkyti antroje pusėje.

Antrą rungtynių dalį kiek sparčiau ir kokybiškiau pradėjo „Tottenham“. Aktyviu ir atviru futbolu pasižymėjęs kėlinys įvarčių ilgai žiūrovams nedovanojo, tačiau galiausiai po kiek kuriozinės siutacijos rezultatą 70-ą minutę išlygino netyčinį perdavimą gavęs brazilas Lucasas.

Kai jau atrodė, kad rungtynėse nugalėtojas nepaaiškės, pilnutėlis „Anfield“ stadionas sprogo nuo triukšmo – 90-ą minutę po aukšto perdavimo Mahommedas Salah smūgiavo galva, vartininkas atrėmė smūgį, bet kamuolį į savus vartus nukreipė Toby Alderweireldas.

Teisėjas dar pridėjo 4 minutes, tačiau jų svečiams iš Londono nebeužteko.

„Liverpool“ po šios pergalės turi 79 taškus ir grįžta į pirmąją lentelės vietą.