Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias savo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) karjeros rungtynes, o jo atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ iškovojo įspūdingą pergalę.

Memfio klubas išvykoje 120:115 (23:38, 31:24, 34:30, 32:23) po dramatiškos kovos palaužė Fynikso „Suns“.

Į pergalę savo komandą vedė akivaizdžiu lyderiu tapęs ir nuo pirmosios minutės aikštelėje dominavęs lietuvis.

J. Valančiūnas antrąkart per mėnesį pagerino savo rezultatyvumo rekordą ir negana to atkovojo fantastinį kamuolių skaičių.

JV per 34 minutes pelnė 34 taškus (16/27 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 20 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kartu uteniškis per vieną naktį pasiekė išmestų (27) ir pataikytų dvitaškių rekordą (16), Taip pat jis pakartojo puolime atkovotų kamuolių (11) ir rezultatyvių perdavimų (5) rekordus per karjerą NBA.

Dar kovo 20-ąją jis 33 taškus atseikėjo Hjustono „Rockets“ klubui. Tampa panašu, kad lietuvio žaidimas naujoje komandoje gerėja tiesiog kasdien.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 34 (20 atk. kam.), Mike‘as Conley 33 (5 rez. perd.), Justinas Holiday‘us 14, Bruno Caboclo 12 (6 atk. kam.), Tyleris Dorsey (1/5 tritaškių) ir Delonas Wrightas (5 per. kam.) po 11.

„Suns“: Devinas Bookeris 48 (11 rez. perd.), DeAndre Aytonas 17 (13  atk. kam.), Joshas Jacksonas ir Mikalas Bridgesas (2/7 tritaškių) po 10.