Penkiskart geriausio pasaulio futbolininko, šiuo metu traumuoto portugalo Cristiano Ronaldo, kompaniją nuo triumfo Italijos čempionate jau skiria vos kelios rungtynės.

Turino „Juventus“ šeštadienį 1:0 (0:0) nugalėjo „Empoli“ ir taip pratęsė 12 nepralaimėtų namų rungtynių seriją bei dominavimą vietinėje lygoje.

Rezultatyviausias komandos žaidėjas ir ryškiausia Turino klubo žvaigždė C. Ronaldo patyrė dešinies kirkšnies traumą atstovaudamas savo rinktinei atrankoje į 2020-ųjų Europos futbolo čempionatą.

Į aikštelę portugalas grįš po kelių savaičių, tačiau dar iki to „Juventus“ vietiniame fronte gali tapti net teoriškai nebepavejami.

Po 29-ojo turo pergalės, kurioje vienintelį rungtynių įvartį 72-ą minutę pelnė italas Moise Keanas, Turino komanda yra surinkusi 78 taškus ir iki artimiausių varžovų, „Napoli“, ją jau skiria 18 taškų.

Neapoliečiams per likusias 10 rungtynių reikia panaikinti šešių pergalių atsilikimą ir kartu tikėtis, kad prastų rezultatų pabers dažnai neklystantys „Juventus“.