Nerezultatyviose ir klampiose rungtynėse Vilniaus „Ryto“ ekipa sugebėjo išjudinti savo puolimą tik ketvirtajame kėlinyje, o tai ir leido aikštės šeimininkams įveikti Klaipėdos „Neptūną“. Po šios pergalės vilniečiai tapo vienvaldžiais antrosios turnyrinės lentelės vietos savininkais.

Ketvirtąjį kėlinį fantastišku spurtu 22:4 pradėjęs „Rytas“ susitvarkė su uostamiesčio ekipa 70:52 (15:14, 12:15, 11:11, 32:12).

„Neptūno“ ekipai tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Prieš tai prasčiausiai „Neptūnas“ atakavo dar šį mėnesį, kai į Panevėžio „Lietkabelio“ krepšį įmetė 72 taškus. „Ryto“ šio sezono antirekordas buvo pasiektas prieš Kauno „Žalgirį“, kai vilniečiai įmetė tik 59 taškus.

Vilniečius į priekį šiame susitikime vedė naujasis ekipos kapitonas Eimantas Bendžius, kuris surinko 16 taškų. 13 taškų ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo Arciomas Parachouskis.

„Neptūno“ gretose nė vienas krepšininkas nesurinko dviženklio taškų skaičiaus, o rezultatyviausiai žaidė 9 taškus surinkęs Gytis Masiulis.

Abi komandos rungtynes pradėjo nervingai ir po dviejų kėlinių nė viena ekipa nebuvo surinkusi 30 taškų, o priekyje buvo svečiai iš Klaipėdos (29:27).

Vis dėlto, po ilgosios pertraukos savo puolimą greičiau išjudino klaipėdiečiai. „Neptūnas“ „Rytui“ per pirmas šešias ketvirčio minutes leido pelnyti vos tris taškus, o patys kiek nutolo nuo varžovų – 36:30.

Prieš lemiamą ketvirtį vilniečiai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki vieno metimo (38:40). „Rytas“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo įsijungęs aukštesnę pavarą, o po įspūdingo spurto 22:4 vilniečiai nutolo nepavejamai – 60:44. Nors klaipėdiečiai dar nepasidavė, aikštės šeimininkai pergalės iš rankų neišleido.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 16, Arciomas Parachouskis 13 (14 atk. kam., 22 naud. bal.), Mindaugas Girdžiūnas 12, Derekas Needhamas 11, Arnas Butkevičius 7 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 9 (7 atk. kam.), Paulius Dambrauskas 8, Deividas Gailius (5 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius po 7, Jerai Grantas 4 (7 atk. kam.).