Šeštadienio pavakarę Anglijos „Premier“ lygoje po rinktinių pertraukos buvo sužaistos šešios 31-ojo turo rungtynės. Svarbias pergales iškovojo abu Mančesterio mieto klubai. Abu jie pakilo ir turnyrinėje lentelėje.

Anskčiausiai vykusioje dvikovoje „Manchester City“ be didesnio vargo išvykoje 2:0 (2:0) susitvarkė su Londono „Fulham“.

Stiprų žingsnį pergalės link „miestiečiai“ dėjo pačioje rungtynių pradžioje, kai 5-ą minutę įvartį pelnė Bernardo Silva.

Rungtynių kontrolę savo rankose laikę svečiai neilgai trukus pelnė ir pergalę užtvirtinusį įvartį. 27-ą minutę į visus klausimus Londone atsakė rezultatyviausias čempionato žaidėjas, argentinietis Sergio Aguero.

Antra rungtynių pusė baigėsi be įvarčių. Kartu su šia pergale „Man City“ iškovojo ir vietą lygos viršūnėje.

Su 77 taškais „miesteičiai“ užima pirmąją vietą ir dviem taškais lenkia „Liverpool“ futbolininkus.

Po kurio laiko ne ką mažesnės svarbos pergalę iškovojo ir kitas minėto miesto klubas, „Manchester United“.

Namuose rungtyniavę „raudonieji velniai“ vos neprisižaidė, tačiau 2:1 (1:0) įveikė „Watford“ ekipą.

Į priekį pirmojo kėlinio 28-ą minutę būsimus nugalėtojus išvedė Marcusas Rashordas, tačiau didesnę darbo dalį kovojant dėl pergalės reikėjo atlikti antroje rungtynių pusėje.

Antrasis kėlinys prasidėjo kokybišku svečių futbolu, tačiau įvartį 73-ą minutę pavyko pelnyti Anthony Martialiui. „Watford“ ir toliau kūrė progas pasižymėti, tačiau to padaryti nesisekė.

Tiesa, sušvelninti rezultatą Londono priemesčio komanda spėjo. 90-ą minutę pirmą savo komandos įvartį pelnė Abdoulaye Doucoure.

Teisėjas pridėjo tris minutes, per jas „Watford“ dar turėjo progą rezultatą ir išlyginti, tačiau pergalė ir trys taškai liko „Man Utd“ teritorijoje.

Po šio vakaro „raudonieji velniai“ pirmąkart šiame sezone pakilo iki ketvirtosios vietos (61 tšk.), „Watford“ lieka 9-oje vietoje (43 tšk.).