„Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo komanda iškovojo antrą pergalę 2019-ųjų metų A lygos sezone. Ketvirtojo A lygos turo rungtynėse kauniečiai rezultatu 2:0 (1:0) įveikė lygos debiutantą „Panevėžio“ klubą.

5-ąją mačo minutę kilo pirmasis rimtas pavojus prie svečių iš Panevėžio vartų. Po perdavimo iš krašto galva į vartus pavojingai smūgiavo Joao Figueiredo. Prabėgus dar kelioms minutėms po standartinės situacijos ir sumaišties baudos aikštelėje į varžovų vartų virpstą smūgiavo ir Rokas Krušnauskas.

Sužaidus 15 minučių rimtas pavojus kilo ir prie kauniečių vartų. Atakos smaigalyje atsidūrė Sigitas Urbys, kuris taip pat smūgiavo į Deivido Mikelionio ginamų vartų virpstą.

Likus žaisti beveik 10 minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos Mindaugas Čepas buvo priverstas atlikti keitimą. Po grubios varžovo pražangos Egidijus Vaitkūnas dar mėgino tęsti rungtynes, bet jam vis tik prireikė keitimo. Aikštėje pasirodė Deividas Šešplaukis.

Kėlinio pabaigoje kauniečių žaidimas išsiderino ir teko nemažai gintis. Tiesa, fantastiškai vartuose žaidęs Deividas Mikelionis atrėmė labai pavojingą Vyto Gašpuičio smūgį.

Pačioje kėlinio pabaigoje „Panevėžys“ liko be dvi geltonas korteles gavusio Aleksandro Erkino, o jau per pridėtą laiką „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį.

Į vartus bandė smūgiuoti Danielis Romanovskis, jo smūgis buvo blokuotas, tačiau kamuolys šalia baudos aikštelės atšoko D.Šešplaukiui, kuris tolimu smūgiu nuginklavo oponentų vartininką. Po pirmojo kėlinio 1:0 pirmavo „Kauno Žalgiris“.

Po pertraukos M.Čepas vietoje R.Krušnausko į aikštę metė Beną Anisą, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės A lygoje.

60-ąją rungtynių minutę puikų reidą varžovų baudos aikštelėje surengė Tomas Mikuckis, po kurio perdavimo J.Figueiredo vėl smūgiavo tiesiai į vartininką.

Netrukus pavyko pelnyti ir antrą įvartį į „Panevėžio“ komandos vartus. Po sumaišties varžovų baudos aikštelėje galvą sėkmingai kyštelėjo komandos kapitonas Linas Pilibaitis ir rezultatas tapo 2:0.

Iki rungtynių pabaigos aikštės šeimininkams pavyko išlaikyti turimą persvarą bei kontroliuoti kamuolį. Varžovai pavojingų progų daugiau nesukūrė ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai įsirašė antrą pergalę šiame sezone.