Prieš buvusią savo komandą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniavęs Domantas Sabonas surinko stiprų dvigubą dublį, tačiau jo pergalei neužteko.

Indianos „Pacers“ (45-30) išvykoje 99:107 (27:29, 27:16, 15:31, 30:31) neprilygo Oklahomos „ City Thunder“ (44-31) klubui.

Pralaimėjimą lietuvio klubui nulėmė katastrofiškai sužaistas trečiasis kėlinys ir atkarpa 4:27, po kurios dar priekyję buvę „Pacers“ jau atsilikinėjo 7 taškais.

Panaikinti atsilikimo nepavyko ir per lemiamą ketvirtį.

Oklahomos klubo gretose D. Sabonis pradėjo savo NBA karjerą, čia sužaidė savo debiutinį sezoną, todėl šis vakaras jam tapo savotiškai principiniu.

Per 31 minutę D Sabonis įmetė 18 taškų (8/13 dvit., 2/5 baudos), sugriebė 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atliko vieną bloką.

Lietuvis nė karto nesuklydo ir nepažeidė taisyklių.

Nugalėtojus į pergalę vedė Paulas George'as ir trigubą dublį surinkęs Russellas Westbrookas.

„Thunder“: Paulas George’as 31 (8/12 dvit.), Stevenas Adamsas 25 (11/14 dvit., 12 atk. kam.), Jerami Grantas 19 (5/8 trit.), Russellas Westbrookas 17 (11 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 28 (6/9 trit.), Domantas Sabonis 18 (8/13 dvit., 10 atk. kam.), Mylesas Turneris 12 (14 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11.