Ketvirtadienio vakarą lietuvių Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Milano „Olimpia“ (14-14) klubas Eurolygoje žais žūtbūtinį mūšį.

Dėl vietos atkrintamose varžybose kovojantys dizaineriai namuose susitiks su reguliaraus sezono lyderiais Stambulo „Fenerbahče“ (23-5) krepšininkais.

Prieš šią svarbią akistatą Milano klubas sulaukė gerų žinių – Turkijos čempionai į Milaną atvyksta be dviejų pagrindinių žaidėjų Jano Vesely Ir Kosto Slouko.

Tai nėra vieninteliai „Fenerbahče“ praradimai.

Skelbiama, kad dvikovą su „Olimpia“ taip pat turėtų praleisti Joffrey Lauvergne’as ir Tyleris Ennisas. Be to, abejojama, ar galės rungtyniauti ir Marko Guduričius.

K. Sloukas šiame Eurolygos sezone per 27 minutes pelno po 11,6 taško, atkovoja 4,7 kamuolio ir renka 15,2 naudingumo balo.

J. Vesely statistika per 26 minutes siekia 13 taškų, 5,4 atkovoto kamuolio, 2,4 rezultatyvaus perdavimo ir 19,3 naudingumo balo.

Milano komanda yra viena pagrindinių Kauno „Žalgirio“ (13-15) varžovių dėl vietos ketvirtfinalyje.

Matematika paprasta – jeigu žalgiriečiai laimės abejas likusias akistatas, o „Olimpia“ abi pralaimės, tada Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai bet kuriuo atveju pravers ketvirtfinalio duris.

Surinkus vienodą pergalių skaičių, „Olimpia“ turėtų pranašumą dėl geresnio įmestų/praleistų taškų santykio tarpusavio akistatose.