Sekmadienio vakarą Anglijos Premier lygos gerbėjai sulaukė netikėtos 31-ojo turo staigmenos. Blankiai atrodžiusi Londono „Chelsea“ komanda liko be įvarčių ir neprilygo Liverpulio „Everton“.

Dvikovą „Chelsea“ pralaimėjo 0:2 (0:0) ir taip apsunkino savo galimybes pakovoti dėl vietos turnyrinės lentelės ketvertuke.

Pirmasis kėlinys Liverpulyje baigėsi be įvarčių, tačiau aikštėje vyravo tikros kovos nuotaikos, žadėjusios inirtingą rungtynių atomazgą.

Antroje pusėje ėmė staigiai ryškėti šeimininkų pranašumas, kuris 49-ą minutę brazilo Richalsono dėka tapo pirmuoju įvarčiu.

72-ą minutę pergalę „Everton“ klubui užtikrino Gylfi Sigurdssono iš antro bandymo realizuotas 11 metrų baudinys.

Londono ekipa lieka šeštoje vietoje, Liverpulio klubas kyla į vienuoliktąją poziciją.