Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA pabudo lemiamu metu ir laimėjusi nervų karą žengė į Europos taurės pusfinalį.

ALBA namie 79:75 (23:21, 13:18, 26:25, 17:11) palaužė Malagos „Unicaja“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 2:1.

R.Giedraitis nugalėtojams per 27 minutes surinko 14 taškų (3/6 dvit., 2/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo tris kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

ALBA likus žaisti septynias minutes atsiliko nuo „Unicaja“ 65:73, bet surengė spurtą 9:0, per likusį laiką svečiams leido pelnyti tik du taškus ir galiausiai triumfavo.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik 15 taškų pelnęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs Peytonas Siva. 14 taškų taip pat surinko Luke’as Sikma.

Malagos klubui Mathiasas Lessortas pelnė 18, Sasu Salinas 14 taškų.

ALBA pusfinalyje žais su Vilerbano ASVEL ir Andoros „Morabanc“ poros laimėtoja.

Į pusfinalį tai pat žengė rusų Kazanės UNIKS, kuri lemiamose rungtynėse namie 69:65 (10:16, 27:13, 10:17, 22:19) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“.

UNIKS pusfinalyje kausis su Valensijos „Valencia Basket“.