55
Rungtynių akimirkos (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Dainiui Adomaičiui sekmadienio vakaras „Siemens“ arenoje nebuvo itin malonus. Treneriui teko stebėti, kaip Kauno „Žalgiris“ (20-3) šeimininkauja Vilniaus „Ryto“ tvirtovėje ir sutriuškina jo auklėtinius 85:59.

55

Po mačo treneris bedė pirštus į nedovanotinas klaidas ir nuovargį, o esminiu momentu įvardijo antro kėlinio vidurį. Tada po Deivido Sirvydžio tritaškio „Rytas“ dar pirmavo 27:25, bet Artūras Milaknis smeigė du tritaškius iš eilės ir piktai nužvelgęs ištikimiausius vilniečių sirgalius iš „B tribūnos“ privertė prašyti minutės pertraukėlės D.Adomaitį.

„Jeigu nori laimėti prieš „Žalgirį“ tu privalai žaisti nedarydamas grubių klaidų tiek puolime, tiek gynyboje. Rungtynės vyko apylygiai, kol nepaleidome A.Milaknio. Du tritaškiai, jie iš karto pagauna emocinę bangą, padaro žingsnį gynyboje. Porą perimtų kamuolių, klaidų, nesportinė.. Su jais begalo sunku žaisti.

Atidavėme per daug taškų. Puolime turėjome kontroliuoti klaidas, nes po jų jie skaudžiai baudžia ir tą padarė“, – liūdnai pripažino jis.

Kartu strategas priminė, kad „Rytui“ šią savaitę tai buvo jau trečios rungtynės. Prieš tai vilniečiai du kartus Europos taurėje kovojo su „Valencia“ krepšininkais.

„Skaičiai viską parodo. Antroje rungtynių pusėje nemetėme nė vienos baudos ir tai parodo mūsų energiją. Turime grįžti į sporto salę ir pakrauti baterijas.

Faktas, kad mums pritrūko energijos. Pirmą kartą šį sezoną žaidėme per šešias dienas tris rungtynes su aukščiausio lygio varžovais. Turint mūsų rotaciją, iškritus Chrisui Krameriui, palaikyti mūsų norimą greitą žaidimą yra neįmanoma“, – pripažino D.Adomaitis.