Aukštaitijos derbyje – itin saldi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (14-10) komandos pergalė. Tarsi ant sparnų žaidę Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 104:99 (29:16, 29:23, 24:26, 22:34) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (14-10).

Antrą kartą per tris šio sezono tarpusavio akistatas „Betsafe-LKL“ čempionate panevėžiečius įveikę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai susilygino su jais pagal pergales bei pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Įspūdingai puolime rungtyniavusius nugalėtojus į priekį vedė 22 taškus pelnęs Yannickas Franke (5/7 dvit., 2/4 trit.) bei tik vieną metimą prametęs ir 20 taškų surinkęs Žygimantas Skučas (7/7 dvit., 1/2 trit.).

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 20 taškų įmetę Ikenna Iroegbu (1/6 dvit., 4/6 trit.) ir Paulius Valinskas. Pastarasis pirmoje mačo dalyje nė karto neatakavo krepšio iš žaidimo, o po pertraukos įmetė 4 dvitaškius iš 4 bei 2 tritaškius iš 3.

Sėkmingai startavę šeimininkai pirmajame kėlinyje pradėjo spurtą 17:3 bei nutolo 31:16, o dar iki pertraukos jų pranašumas buvo triuškinantis – 55:36. Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ mėgino sugrįžti, tačiau į varžovų laimėtą atkarpą 11:2 pasvaliečiai atsakė savo spurtu 9:0 bei prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 82:62.

Įsisiautėjusio P. Valinsko vedamas „Lietkabelis“ lemiamo ketvirčio pabaigoje laimėjo atkarpą 17:4 bei likus žaisti kiek daugiau nei minutę prisivijo 88:94, tačiau laiko išsigelbėti jau neužteko. Pasvalio ekipa pergalę išsaugojo taiklių baudų metimų dėka.

Abi komandos šiame mače pataikė pusę savo tritaškių. „Pieno žvaigždės“ 12 iš 24, o „Lietkabelis“ – 10 iš 20. Svečiai vertėsi be traumuotų Simo Jasaičio ir Karolio Giedraičio, o šeimininkų gretose debiutavęs Lukas Aukštikalnis per 9 minutes pelnė 8 taškus (2/2 trit., 2/2 baud.).