Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vienas puikias rungtynes sužaidė Jonas Valančiūnas.

Lietuvio atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (25-40) išvykoje 99:95 (25:28, 21:24, 21:23, 32:20) pralaimėjo Oklahomos „Thunder“ (39-24).

Ketvirto kėlinio viduryje svečiai dar turėjo 13 taškų persvarą, tačiau Russello Wstbrooko vedami „Thunder“ mačo pabaigoje nugvelbė pergalę iš priešininkų.

Pralaimėjusiems starto penkete susitikimą pradėjęs J. Valančiūnas per 32 minutes pelnė 16 taškų (6/12 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bei surinko 21 naudingumo balą.

Lietuvis iš paskutinių septynerių akistatų penkeriose pasižymėjo atlikdamas dvigubą dublį.

Šiame mače abi komandos vertėsi be savų lyderių – „Thunder“ gretose nerungtyniavo Paulas George‘as, o „Grizzlies“ nepadėjo Mike‘as Conley.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 22 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dennisas Schroderis 17 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Abdelas Morrisas 15, Jerami Grantas (7 atk. kam.) ir Stevenas Adamsas (22 atk. kam.) po 13.

„Grizzlies“: Avery Bradley 27 (7 rez. perd., 5 atk. kam., 27 naud. bal.), Delonas Wrightas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Jonas Valančiūnas 16 (13 atk. kam., 21 naud. bal.), Bruno Cabocio 11.