Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje įsibėgėjo 29-asis turas. Jame skirtingas ir sudėtingas pergales iškovojo ir „Manchester United“ ir „Manchester City“ klubai.

Namuose rungtyniavę „Man Utd“ sukūrė tikrą futbolo spektaklį ir po įspūdingų įvarčių fiestos 3:2 (0:1) įveikė „Southampton“.

Visą dvikovos laiką aikštėje dominavę šeimininkai įvartį netikėtai praleido pirmieji (0:1), kai galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą 26 minutę pasižymėjo Yannas Valery'us.

Pirmasis kėlinys baigėsi svečiams būnant priekyje, tačiau antrajame prasidėjo tikras „Southampton“ vartų šturmas.

53-ą minutę Andreasas Perreira smūgiu iš maždaug 25 metrų nepaliko jokių vilčių svečių vartininkui ir išlygino rezultatą (1:1), vos po šešių minučių, 59-ąją, Romeru Lukaku šeiminikus išvedė į priekį (2:1).

Vis tik, darbai pergalės link dar toli gražu nebuvo baigti. 75-ą minutę Jamesas Wardas-Prowsesas įspūdingu smūgiu rezultatą vėl išlygino (2:2) ir tuomet „Old Trafford“ stadione susirinkę gerbėjai nebenustygo savo vietoje.

Laikas tiksėjo, o „Man Utd“ vis dar reikėjo pergalingo įvarčio. Šeimininkai kūrė vieną po kitos progas pasižymėti, bet kamuolys į vartų tinklą taip ir neįkrito.

Neįkrito iki 88-osios minutės, kuomet antrą savo ir trečią komandos įvartį pelnė belgas Romeru Lukaku (3:2).

95 minutę Paulis Pogba dar stojo mušti 11 metrų baudinio, tačiau jo realizuoti prancūzui nepavyko. Vartininkas galingą smūgį į vartų vidurį atrėmė kojomis.

„Manchester City“ pasiekė nelengvą pergalę Bornmute, kur 1:0 (0:0) įveikė vietos „Bournemouth“.

„miestiečiai“ kamuolį kontroliavo net 82 procentus laiko, atliko 23 smūgius link vartų ir 7 į vartų plotą, bet įvartį pavyko pelnyti tik vieną.

Savo ruožtu šeimininkai per visas rungtynes nei į vartų plotą, nei link jų, nesmūgiavo nei karto.