Aleksejus Švedas galingu dvigubu dubliu sugrįžo į Maskvos srities „Chimki“ rikiuotę, bet tai pergalės Rimo Kurtinaičio auklėtiniams neatnešė.

„Chimki“ (9-15) namie 88:90 (25:20, 29:26, 19:20, 15:25) nusileido lietuviškam Milano „Olimpia“ (13-11) klubui.

Likus žaisti 2 minutes rezultatas dar buvo lygus 83:83, o netrukus „Chimki“ pirmavo 87:85. Vis tik tada Vladimiras Micovas smeigė tritaškį, A.Švedas nesėkmingai atakavo, o svečiai įtvirtino pergalę baudų metimais.

A.Švedas per 33 minutes pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 3/11 trit., 6/9 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 9 pražangas ir suklydo 5 kartus.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Chimki“: A.Švedas 23, M.Thomas 17, Ch.Jenkinsas ir T.Crockeris po 15.

„Olimpia“: M.Jamesas 16, V.Micovas ir K.Tarczewski po 15, J.Nunnally 13, C.Jerrellsas 11.