Ispanijos karaliaus taurę sekmadienio vakarą po atkaklios ir dramatiškos „El Clasico“ kovos su pratęsimu iškovojo buvusio žalgiriečio Kevino Pangoso atstovaujama „Barcelona Lassa“ komanda.

„Barcos“ ir Madrido „Real“ krepšininkai finalinėse taurės turnyro rungtynėse nugalėtojo per pagrindinį laiką neišsiaškino, tačiau po pratęsimo minimaliu rezultatu 94:93 (20:16, 15:19, 11:25, 31:17, 17:16) varžovus pranoko ir titulą iškovojo katalonai.

Pergalę Barselonos klubui padovanojo paskutinis vidurio puolėjo Ante Tomičiaus pelnytas dvitaškis.

Mestas kamuolys į krepšį neįkrito, jį blokavo Anthony Randolphas, bet rungtynių teisėjai po vaizdo peržiūros įskaitė du taškus ir sostinės klubas atsitiesi nebespėjo.

K. Pangosas dvikovoje iš kitų žaidėjų neišsiskyrė, tačiau savo pasirodymą baigė su dviženkliu pelnytų taškų skaičiumi.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (1/7 tritaškių, 5 rez. perd.), Anthony Randolphas 16 (7 atk. kam., 4/8 tritaškių), Fabienas Cuaseuras 14, Sergio Llullas 13, Gustavo Ayonas 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Barcelona Lassa“: Thomasas Heurtelis 22 (6 rez. perd.), Victoras Claveras 15 (7 atk. kam.), Ante Tomičius 14 (7 atk. kam.), Kyle‘as Kuricas 12, Kevinas Pangosas 10.