Pirėjo „Olympiakos“ krepšinio klubas daugiau nesiruošia žaisti su Atėnų „Panathinaikos“, kol nebus patenkintos jų keliamos sąlygos. Pirėjo ekipa išplatino pranešimą, kuriame paaiškino, kodėl trečiadienį nusprendė nutraukti Graikijos taurės pusfinalio mačą.

Jame „Olympiakos“ po dviejų kėlinių atsiliko 25:40, bet iš rūbinės po ilgosios pertraukos negrįžo. „Panathinaikos“ su Luku Lekavičiumi įskaityta techninė pergalė 20:0 ir įteiktas kelialapis į finalą su Salonikų PAOK.

„Norime pranešti, kad nuo šiol nežaisime prieš „Panathinaikos“ vietinėse rungtynėse, kol joms neteisėjaus vien tik arbitrai iš užsienio“, – ultimatumą paskelbė „Olympiakos“ atstovai.

Didžiausią „Olympiakos“ įsiūtį sukėlė per pirmas 28 rungtynių sekundes jiems sušvilptos trys pražangos.

Jie kartu pareiškė, kad daugiau nežais ir tų rungtynių, kurioms bus paskirtas nors vienas iš trečiadienį Atėnuose dirbusių teisėjų – Panagiotis Anastopoulas, Anastasios Manos ir Agapio Panagiotou.

Tai pat prašoma imtis veiksmų, tiriant šių teisėjų paskyrimą pusfinalio susitikimui. „Olympiakos“ teigimu, vos patvirtinus juos, iš visų lažybų bendrovių dingo pasiūlymas statyti už „Panathinaikos“ pergalę.

Aštrių žodžių amžiniems varžovams po jų sprendimo negailėjęs „Panathinaikos“ savininkas Dimitris Giannakopoulos nuo šiol taip pat nebus įleidžiamas į „Olympiakos“ namų areną „Peace and Friendship“.