Graikijos krepšinio taurės pusfinalio rungtynės pasibaigė seniai regėtu skandalu - Pirėjo „Olympiakos“ klubas po dviejų kėlinių negrįžo iš rūbinės ir taip nutraukė rungtynes prieš amžinus varžovus Atėnų „Panathinaikos“.

Įpusėjus mačui Luko Lekavičiaus klubas pirmavo 40:25. Galiausiai „Panathinaikos“ įskaityta pergalė 20:0 ir finale jie susitiks su Salonikų PAOK.

Didžiausią „Olympiakos“ įsiūtį sukėlė per pirmas 28 rungtynių sekundes jiems sušvilptos trys pražangos.

„Mes esame pasišlykštėję. Nebegalime to kęsti ir sporto vadovai turi kažko imtis“, – sakė „Olympiacos“ generalinis vadybininkas Christos Stavropoulos.

Jam skolingas žodžiais ir darbais neliko ir „Panathinaikos“ savininkas Dimitris Giannakopoulos.

„Jie tai buvo suplanavę iš anksto. Atrodo, jog jie neturi iš ko mokėti žaidėjams. Jie išmetė baltą rankšluostį ir sako, kad nemėgsta teisėjų. Galbūt Aggelopoulų šeima („Olympiacos“ savininkai, – red. past.) nori palikti „Olympiacos“ ir kaltina mus bei teisėjus. Tu laimi arba pralaimi aikštėje“, – griežtai kirto jis.

Jis po mačo ant tuščio „Olympiakos“ atsarginių žaidėjų suolelio paliko raudonas moteriškas triumpikes, taip įžeisdamas ir provokuodamas Pirėjo klubą.