Sudėtingą pergalę po dramatiškos kovos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo slovėno Luka Dončičiaus į priekį vedama Dalaso „Mavericks“ (26/29) komanda.

Dalaso klubas namuose 102:101 (25:24, 22:33, 31:35, 24:9) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (33/22).

Šeimininkų pergalę lėmė pavyzdingai sužaistas ketvirtasis kėlinys. Per jį svečiai iš Portlando spėjo pelnyti vos 9 taškus, o nugalėtojai per tiek pat laiko surinko beveik trigubai daugiau, 24.

Vis tik, didžiausiu pergalės kalviu tapo ne lemiamas ketvirtis, o L. Dončičius.

Jis per 38 minutes pelnė 28 taškus (5/10 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (5 rez. perd., 6/11 tritaškių), Jusufas Nurkičius 18 (10 atk. kam.), C.J.McCollumas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 0/5 tritaškių), Jake‘as Laymanas 9, Evanas Turneris 2 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Timas Hardaway‘us 24 (2/7 tritaškių), Dwightas Powellas 13 (8 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 11 (6 atk. kam.), Maximilianas Kleberas 9.